peterd108

Za jak dlouho dorazí dopis do Irska Českou poštou?

Dopis jsem odeslal ve čtvrtek dopoledne, za jak dlouho by měl dorazit do Irska?

Odpovědi
Kelt

Tak mám zkušenosti opačné. Byl jsem v Irsku před Vánocemi, v roce 2009 a v sobotu jsem poslal pohlednici, a hodil ji na poště v Galway. A v úterý nebo ve středu už byla ve schránce.

Edison

Tak odeslat to trvá jen podle vás. Několik zlomků vteřin – vhození do schránky po několik celých vteřin při podání na počtě. 😁 Ale za jak dloho dorazí… těžko říct. Viz mé zkušenosti s ČP… Jsem přesvědčen, že paltej obousměrně.

ivzez

Českou poštou nikdy, ČP doručuje jenom u nás.