Rosie5

Jak dlouho trvá než se naučím gymnastický provaz?

Každý den trénuji a zbývá mi cca 10 cm do uplneho provazu. Dál už to nejde a nevím co s tím.

Odpovědi
ananas9

To je podle toho jak je tvoje tělo protažené:-)

marci1

Samozřejmě to nejde hned. Chce to čas, trpělivost a vytrvalost. Nejdříve se protáhni třeba rychlou chůzí. Dostaň se vždy pomalu a plynule do polohy, kdy svaly a šlachy cítíš, ale nic Tě nebolí. V této poloze vydrž aspoň 10s. Potom se velice pomalu napni ještě trochu víc a opět vydrž minimálně 10s. 🙂

Kelt

Potřebuješ mít uvolněné svaly, protažené tělo a zahřáté. Záleží na tom, kolik máš roků, jak jsi ohebná, rozcvičená. Co kdybys zašla do gymnatického kroužku, tam tě to naučí. Možná děláš něco špatně, a asi nechceš skončit imobilní.