bolak

Jak dlouho trvá, než se komár (potom co si na mě sedne) zakousne?

A stejná otázka i na klíště.

Nejlepší odpověď
Drap

Komár téměř okamžitě, cítíme ho však až později, až přestane účinkovat tekutina, kerou při kousnutí vstřikuje do rány. A kousají jen sdamičky.
U klíštěte to může trvat i několik hodin. Leze a hledá si vhodné místo

Další odpovědi
samicek333

Myslím, že každý komár si to rozmýšlí jinak dlouho, ale podle mě tak maximálně 10 vteřin, jinak by se nenajedli

www

Různě dlouhou dobu, dokud nenajde správné místo pro vpich.
Stejně tak klíště.