hrášek

Jak dlouho trvá, než přijde šek na peníze?

Každý měsíc mi chodí složenkou peníze. Je to různé,už jsem z toho na palici,vždycky přijdou v pondělí,tedy složenka do schránky,někdy je to poslané v úterý,někdy ve středu,dokonce někdy ve čtvrtek a ve schránce je složenka vždy v pondělí. Proč to nepřinesou v pátek???? Děláte někdo na poště? Víte proč to tak je?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Známá pracuje na poště a složenky roznáší následující den – respektive, pokud složenka přijde odpoledne, doručí ji až druhý den ráno. Pokud složenka přijde ráno, doručí ji ještě ten den do 16 hodiny.
Takže záleží na tom, kdy složenka přijde na poštu. Určitě ji na poště nenechávají ležet několik dní, max. do následujícího dne. Aspoň u nás. Zpoždění bude spíše na straně odesílatele.

Další odpovědi
panenka

Záleží na tom kdy vám ty peníze šekem na tom úřadě odesílají když jsem dostávala peníze šekem tak jsem se na svém úřadě ptala jak dlouho to trvá a řekly mi tam,že když se posílají peníze šekem trvá to zhruba 5 pracovních dní a když se to posílá na účet tak to trvá 2–3 dny.