Avatar uživatele
Prdelník

Jak dlouho trvá, než mě přestane bavit práce?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, orwell před 2366 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
autacek

To může být dřív, než řekneš švec. Na druhou stranu jsou i tací, které jejich práce baví celý život.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

To záleží na mnoha faktorech, jako je například druh práce, charakter vedoucího, mzda, dispozice zaměstnance, náročnost práce apod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Muffz

Záleží na typu práce. Známý dělá u linky a přestalo ho to bavit po týdnu. Když dělá 12 hodin vkuse to samé (vzít část auta, vložit, zašroubovat a znova a znova), tak je to logické. Naproti tomu když děláš na projektech různých typů (ideálně vývojové oddělení), tak máš co chvíli něco nového, získáváš nové znalosti, aplikuješ je, baví tě to. Navíc to hodně záleží na lidech, s kterými pracuješ. I když budeš mít skvěle placenou práci, ale šéfa idiota, tak tě nebude bavit tam chodit, natož tak pracovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

To je velmi individuální. Jsou i tací (dokonce v pokročilejším věku), které ještě práce bavit nezačala. A není jich málo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

V prvním zaměstnání mě to přestalo bavit po dvanácti letech. V druhém zaměstnání jsem krátce přes rok a zatím mě baví převelice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Práce není od toho, aby bavila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Normálně do důchodu.
V Čechách do smrti.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce