Prdelník

Jak dlouho trvá, než mě přestane bavit práce?

Nejlepší odpověď
autacek

To může být dřív, než řekneš švec. Na druhou stranu jsou i tací, které jejich práce baví celý život.

Další odpovědi
Rokio

To záleží na mnoha faktorech, jako je například druh práce, charakter vedoucího, mzda, dispozice zaměstnance, náročnost práce apod.

Muffz

Záleží na typu práce. Známý dělá u linky a přestalo ho to bavit po týdnu. Když dělá 12 hodin vkuse to samé (vzít část auta, vložit, zašroubovat a znova a znova), tak je to logické. Naproti tomu když děláš na projektech různých typů (ideálně vývojové oddělení), tak máš co chvíli něco nového, získáváš nové znalosti, aplikuješ je, baví tě to. Navíc to hodně záleží na lidech, s kterými pracuješ. I když budeš mít skvěle placenou práci, ale šéfa idiota, tak tě nebude bavit tam chodit, natož tak pracovat.

orwell

To je velmi individuální. Jsou i tací (dokonce v pokročilejším věku), které ještě práce bavit nezačala. A není jich málo!

Lamalam

V prvním zaměstnání mě to přestalo bavit po dvanácti letech. V druhém zaměstnání jsem krátce přes rok a zatím mě baví převelice.

dubraro

Práce není od toho, aby bavila.

zjentek

Normálně do důchodu.
V Čechách do smrti.