FlAsh_7

Jak dlouho trvá naučit se základy HTML?

Nejlepší odpověď
Arne1

áklad – tedy bez javaskriptu a CSS – bych odhadoval na menší jednotky hodin. Javaskript už je programování a CSS je také trochu komplikované. JInak HTML jen popisuje co na té stránce má být – kde je odstavec, co je tučně, co má být obarveno, kam se má vložit obrázek.

Další odpovědi
anonym

Mně to trvalo 2,5 hodiny. Je to XML, stačí vědět, co má za klíčová slova. Orientovat se a psát souvislejší projekty mi zabralo 2–3 dny … Bude to asi nesmírně individuální.

Dochy

Základy? Je otázzka co jsou pro Tebe základy, ale ano, řádově 2–3 hodiny. Ale ten základ sám o sobě se teď už snad skoro nepoužívá.

Tomáš1234

V dnešní době je to celkem snadné (a rychlé). Existuje na to spousta kvalitních a ucelených zdrojů, jako je například portál https://www.jak­psatweb.cz/ nebo celá řada knih.
Pokud bys napsal více podrobností k tomu, co si představuješ pod pojmem „základy HTML“, dal bych ti i orientační časovou náročnost. Bez bližších informací to je ale jako věštit z křišťálové koule…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Dochy,
jako programátor BackOffice a FrontOffice musím nesouhlasit. Právě proto, že se často používají frameworky a různé generátory kódu, stačí mým kolegům pro práci často jen základy HTML.

Dochy

OK, tahle oblast mně nenapadla.