Avatar uživatele
leporela22

Jak dlouho trvá naučit se psát všemi deseti ?

Zajímalo by mě jak dlouho trvá naučit se psát všemi deseti a odkud jste se učili, už mě nebaví psát dvěma prsty, už jsem zkoušel nějaké testy na webu, tak snad to pomůže

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, aliendrone před 2269 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Kdysi jsem se to naučil na střední škole cca během pěti měsíců intenzivního cvičení. Po roce jsem pak z THP složil státní zkoušku. I po padesáti létech zvládám psaní se zavázanýma očima

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Jak komu dle nadání, také záleží na intenzitě trénování… Hlada to vystihl – těch 120 se dá zmáknout za měsíc – pokud makáš s PC klávesnicí a s výukovým programem. Ve školách v dobách mého mládí na klasických strojích (elektromecha­nických) to trvalo déle.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Myslím, že je jedno, pomocí čeho se to člověk učí. Různých programů je hodně. Já jsem si kdysi koupil program Deseti prsty. Za asi měsíc jsem dosáhnul rychlosti kolem 120 a to jsem uznal, že mi bude stačit. Zásadní je naučit se správný prstoklad. Myslím, že už není důležité umět psát naslepo, protože to je potřeba jen při přepisování a to se dělá málokdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Na to musíš mít geny abys to uměl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Tak nějak měsíc při každodenním drilu. Učil jsem se to na vojně – za 120/min byl opušťák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klendy

Doporučuju čas od času spustit http://play.ty­peracer.com/
Dobře se na tom trénuje a můžeš si postupně porovnávat výsledky pokud začnes se učít psát všemi 10.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek