Jak dlouho trvá najít to,co už tu někdy bylo(ve vyhledavači-odpovědi)?

Doplňuji:
Napíšete – li v něm „žádost“,najde vám až 10 podstránek se stejným názvem a než se dopídíte odpovědi,tak je rozumnější opět odpovědět svými slovy.Nemyslíte ?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Souhlas.

Další odpovědi
led

Skúste vložiť viac kľúčových slov, bude kratší zoznam. Odpadne pracné ručné vyhľadávanie