mardwina

Jak dlouho trvá nabití právní moci od usnesení krajského soudu?

Nejlepší odpověď
Drap

Je důležité, čeho se právní rozhodnutí týka. Nabytí právní moci je však na usnesení uvedeno.

Další odpovědi
atriplex

Pokud je proti usnesení přípustná stížnost, tak se musí počkat, že si všechny zúčastněné strany převezmou rozhodnutí a ve lhůtě stanovené v poučení si nepodají stížnost. Pokud proti usnesení není přípustná stížnost/odvolání, tak nabyde usnesení právní moci ihned co jej soud vydá.

Jambalaya

Záleží na tom, jak rychle jí zmlátíte 🙂

1850nikol

Dobrý den. Chci se zeptat soud jsem měla 9.2 2024 a rozsudek říkali že přijde do 30ti dnů ale stále nic . Nevíte jak dlouho trvá nabití rozsudků?