fofbal

Jak dlouho trvá defraudování PC o výkonu 3 Giga? Díky

Myslím tím poskládání rozházeného na disku po půl roce provozu.

Nejlepší odpověď
mosoj

Defraudace tak to se ti povedlo.

Defragmentace na 160 GB disku mně po prvé trvala cca 18 hodin ! Po druhé o něco méně, ale přes 10 hod to bylo. Takže jestli ti to běží celou noc tak se neděs a je vše v pořádku. Hlavně že to běží.

Další odpovědi
Gollumek.88

je to defragmentace ne defraudování, a nejde tak ani o velikost paměti nýbrž o ten bordel na disku. Může to trvat klidně hodinu. Záleží taky na velikosti disku.