Shibery Tea

Jak dlouho trvá barvení hlavy u kadeřnice?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, chystám se ke kadeřnici a chtěla bych si i poprvé nechat nabarvit hlavu. Normální stříhání trvá cca 1 hodinu. Jak dlouho býváte u kadeřnice vy? A jakou část času zabere barvení?

Odpovědi
MrSafyCZ

Přítelkyni trvá u kadeřnice barvení cca 30 minut.

JájsemRaibek

Tak pro mě trvá normální stříhání tak maximálně půl hodiny a to i se zaholením. Nevím co tam tak dlouho kadeřnice stříhá.
Jak dlouho trvá barvení hlavy nevím, ale barvení vlasů bude taky tak asi půl hodiny.