blablabla

Kolik trávíte času na odpovědi.cz?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Čím dá, tím méně, podle klesající úrovně.

Další odpovědi
annas

Sice otázka se již po několikáté opakuje, ale většinou jen neodpovídala.

Několikrát nakouknu, ale na rozdíl od minulosti mnohem méně odpovídám, dá se říct, že nemám na co. Odpovědi změnily svůj charakter, nikoliv k lepšímu.

anonym

čím dál méně.Napřed jsem byla nadšená,potom mě úroveň některých otázek přestávala oslovovat a když se k tomu přidaly nepopulární změny od Admina,téměř jsem přestala tyto str.navštěvovat…:D

anonym

Níže viz odkaz na další z mnoha doslovně se opakujících otázek.
Jsi tu jen 43 dní a už se snižuješ k plagiátorství anebo se jen pokoušíš dokázat platnost tvého nicku?
P.S. Nebýt annas už otrávená z věčných nešvarů, tak by ti tam dávno šoupla hned celou stránku shodných odkazů.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-casu-travite-na-odpovedi-cz

Drap

Podstatně méně než dříve a ještě to omezím

anonym

Jsem hravá, takže když do toho spadnu, tak – nejím, nespím a datluju jako správný maniak. Pak se seberu, odjedu na 10 dní, a jsem úplně v pohodě bez toho, že by mi odpovědi chyběly.
Zase jsem tu už neměla být, ale chřipka mi odjezd zkomplikovala. Tak snad zítra.

_Lucka_

Chvíli jen když potřebuji něco zjistit, nebo mám chvilinku čas a odpovídám.. ;))

Pé.ju.ška

7 min denně :D