leporela22

jak dlouho svědí neštovice?

Dobrý den
je mi 17 a mám neštovice už od pátka v pátek jsem měl vyrážku a tet me to hrozně svědí nemůžu ležet spát sedět nic jak dlouho to asi ještě bude svědět je to dost nepříjemné

Odpovědi
anonym

Asi týden? Čtrnáct dní? Už si to nepamatuju, zkus ve vyhledavači napsat něco jako „nešťovice“ 😁, synovi jsem to mazala tekutým pudrem, hlavně to neškrábej, měl bys jizvy.

marci1

Neštovice se vyhojí do 2 týdnů. Se svěděním musíte počítat. Více svědí ten první týden. Na svědění je dobré si vzít nějaké antihistaminikum ( lék na alergii ). Je možné použít i Fenistilové kap­ky.