wendyX

Jak dlouho „sulcují“ mobilní operátoři naše nahrané telef. hovory na svých serverech?

O tomhle se nikde příliš nemluví… Ale před nějakým časem jsem zaslechl v jakémsi diskuzním pořadu ČT, že je to (ze zákona) – snad po dobu šesti měsíců- pro případnou potřebu policie. O jaký zákon jde samozřejmě neuvedli.

Možná ale, že v současnosti je to už zase jinak- nemáte někdo povědomí o aktuálním stavu této problematiky?

Nejlepší odpověď
Edison

Nikdo jen tak NENAHRÁVÁ hovory. Natož operátoři. Jediné, co se na nějakou dobu ukládá je „pouhý“ záznam o hovoru. Tedy že proběhlo volání, trvalo nějakou dobu, na jaké číslo a přes jaké BTS. Může se jednat o zákon o elektronických komunikacích.

Další odpovědi
Kryšpín

Pokud nejste v partě mafiánů, neb český odkloňovač melounů, tak ať si archivují třeba na věčné časy

autacek

Jak píše edison, sleduje se kdo kdy a komu, SMS se ale nějaký čas archivují…