Prdelník

Jak dlouho smrdí prd?

Odpovědi
Kepler

Tak dlouho, dokud jej dokážeš vnímat, jak se blíží k prahu citlivosti tvého nosánku. Jako každý plyn, i tato bojová chemická látka podléhá difuzi do okolního prostředí. Molekuly prdu se prolínají s plynem, který byl v prostoru původně (vzduchem). Dokud se nevyrovnají koncentrace, probíhá difuze. Větrné počasí se zde neuvažuje. Závisí na čase a teplotě.
Již dávno, za času ředitelování akademika Drahoše bylo na AV nezvratně dokázáno, že vlastní prdy jsou subjektivně vnímány mnohem příznivěji a k prahu vnímání se dostávají mnohem rychleji. To velmi připomíná vnímání sirovodíku. Naopak host, který neprozřetelně vstoupí do zamořené místnosti, má tendenci padat do bezvědomí, ačkoliv pachatel už vůbec nic necítí.
Zdroj: Úvod do prdologie

hapiky

Stejně dlouho,dokud se červenáš!