terry

Jak dlouho skladujete časopisy? Nemyslím třeba ty typu Rytmus života apod, ale třeba o bydlení, D-test atd.

Dělala jsem trochu pořádek a přemýšlím, jestli je mám probrat a zajímavé obrázky či články schovat, což zabere dost času, nebo schovat celý časopis a inspirovat se prohlédnutím časopisu až budu téma potřebovat nebo ho celý vyhodit hned, přesto, že by se mi i něco hodilo.
Babo, raď 🙂.

Nejlepší odpověď
Berušinka

Já nedávno také dělala velký úklid, sedla jsem si a vybírala kvalitní články, které jsem si pak založila. Udělej to taky! Pak bys třeba litovala, že si to všechno vyhodila.

Další odpovědi
chudst

Neskladuji, nemam zajem, kdyz uz neco hledam, radeji se inspiruji na internetu. Pole je siroke – kdyz neco nenajdu na ceskych strankach, najdu to na anglickych. Casopisy zabiraji moc mista. A doufam, ze „babo, rad“ nebylo doslovne =o) Kazdopadne: kdyz to vyhodite, budete si nadavat, protoze to hned pristi mesic budete potrebovat. Kdyz to nevyhodite, bude se vam to tam valet bez ladu a skladu dalsich X desitek let. Murphyho zakony funguji. Jak jsem rikal, ja bych to dal pryc, protoze si to muzete najit na internetu. Ale to je samozrejme jen muj nazor.

anonym

Kromě emotivního hlediska nejprve hrají roli 2 faktory. Kolik toho dohromady máš a máš-li nějaký kapacitní sezónní skladovací prostor (sklep, komoru, půdu, poličku na chatě, staromódní noční stolek u babičky, kde máš svou klasickou duchnu).
Po zvážení těchto variant a odpoutání od citových vazeb, ti třeba samo vyplave praktické řešení. Nábytek se dá využít plánujěš-li svatbu s následným zařizováním, a D-test na věci, které už mám také není nutný. Navíc většina produktů morálně zastarává a v případě potřeby je archiv na netu a já ještě občas nakouknu v knihovně, kde odebírají veškeré tituly.
Nejsem baba, ale snad jsem poradil
(u pokrokové novinářky mne taková diskriminace opravdu udivuje, jako by nestačilo, že systematická emancipace nás chlapy, vytlačuje z čím dál, tím více oblastí).