Vlad Kruty

Jak dlouho se u filmu dodržuje spoiler alert?

Po jaké době můžu říct něco co obsahuje spoiler?

Odpovědi
Mc Merkurion

… trochu špatně to chápeš … spoiler alert znamená, že jestliže chci říct něco o filmu, a budu přitom používat spoiler (prozrazení děje, atd), musím použít alert >>> upozornění, že daná informace obsahuje spoiler …

Secret

To se používá pořád i na Wikipedii máš u knih nebo filmů starých několik let že článek obsahuje vyzrazení děje.