Tobbynka

Jak dlouho se nahřívá lávová lampa?

Pro ty, kteří mají doma lávové lampy. Mám doma láv. lampu Rabalux Lollipop (nevím jak se to přesně píše) a mám ji poprvé. Chtěla jsem se zeptat jak dlouho se nahřívá, včera jsem ji nahřívala asi půl hodiny a nic :(( nebo se nahřívá ještě déle? Děkuji za radu :)

Nejlepší odpověď
beer

Záleží na typu lampy (konstrukce,výkon žárovky) a okolní teplotě.
Moje lampa se zahřívala v létě asi 45 minut, v zimě něco přes hodinu. Budeš muset ještě chvilku počkat a dole by mělo být vše sešroubováno tak, aby tam nebyly zbytečné mezery.
Zkušenost

Další odpovědi
Elk

Včera jsem ji našel taky pod stromečkem a nahřívala se víc než hodinu.

marci1

Trvá to déle, více než hodinu.

anonym

A vše se vrací, lávové lampy byly hitem 60–70 let 20 století.