Tulačisko

Jak dlouho se může toulat kočka?

Jak dlouho se může toulat kočka ? Už dva týdny nepřišla k nám do domu, na vsi. Jenže tam byla dusná atmosféra, nebyla jsem na ní ve stresu zrovna přívětivá a myslím, že se nechce vrátit k nám. Když jsem jí našla v dětské posteli tak jsem jí vynesla na dvůr. Ted bych za to dala nevím co aby u nás byla i v té posteli. Volám hledám, ve vsi a za vsí, volám před stodolama, boudama, na polích, na okraji lesů, u sutin s rozpadlých ruin. Sousedé mají na mě kontakt kdyby něco. Jenže nic, ani masíčko v misce není snědené z noci. V noci nechávám otevřené dveře do domu. Nic. Přejetá asi není, často jezdím po tamních silnicích. Hrozně si to vyčítám. že kdybych na ní byla milejší neodešla by.

Odpovědi
marci1

Známé se kočka toulala celý měsíc, než se celá „načepýřená“ (zřejmě se s jinou kočkou poprala) a hladová vrátila. Kočka se může toulat několik dnů, týden, měsíc i rok. 🙂

Klaproth

Naše poslední kočka se toulá už 7 let.

mzm

Nám se toulala asi 3 měsíce. Už tehdy byla dost stará, tak jsme si mysleli, že někam zalezla a pošla. Pořídili jsme si druhou kočku a pak se vrátila.

Anikitos

Nám se kocour vrátil po víc jak 2 letech, ale byli jsme na to zvyklí – běžně byl v trapu i půl roku.

Tulačisko

No jo, ale asi o ní víte ne? Vídáte jí? Nebo prostě jak víte, že se tedy toulá?

Anikitos

To fakt ne.

Nevím, kde se vždycky toulal, ale za dobu, co byl vždy pryč se doma ani jednou neukázal, proto jsme si kolikrát mysleli, že už se nevrátí, ale opak byl pravdou…

No, ale jestli ta Vaše kočka byla spíš ”domácí” než ”venkovní” tak ty se moc daleko netoulají. My jsme třeba kočky nebrali dovnitř vůbec, jen občas dkyž byly ještě koťaty.

Nezbývá než čekat jestli se vrátí.