seidinka

JAK DLOUHO SE LETÍ Z LIMY DO EVROPY?

Nejlepší odpověď
annas

http://www.ti­meanddate.fas­terreader.eu/pa­ges/cs/plane-arrival-official-time-at-the-dest-cs.html

Evropa je široký pojem. Vložila jsem vám kalkulačku, zjistíte sám, když do ní zadáte místo odletu i příletu, datum, čas atd. .

" Kdy a v jaké době letadlo přistane?"

Po vložení údajů a stisknutí stanoví kalkulačka datum a čas přistání na cílovém letišt, a to s ohledem na časové pásmo.

http://www.ti­meanddate.fas­terreader.eu/pa­ges/cs/plane-arrival-official-time-at-the-dest-cs.html

Další odpovědi
gecco

Podle infa KLM → Praha-Lima, 15:40 hod.

Pepa25

Přímé lety Lima – Praha nejsou, takže jedině z Limy cca 12 – 13 hodin do Amsterdamu / Madridu / Paříže / … + čas na přestup + let do Prahy. Nejlepší spoje jsou celkem kolem 15–16 hodin …

Pepa25

Annas: odkazovaná kalkulačka počítá lokální čas, když vím dobu letu … Mám ale pocit, že dotaz je právě na tu dobu letu …

annas

Zkoušela jsem to, vložím čas, místo odletu i příletu a naskočí doba letu.

Domnívám se, že nebude velký rozdíl mezi tím, v kolik hodin odletí. Takže přibližnou dobu získá.

Tazatel v otázce také neuvedl, v kolik hodin počítá s odletem.. Takže potřebnou informaci získá, navíc si ji může vyheldat sám.