Hakunamatata

Jak dlouho se dá zadržet potřeba na velkou stranu?

Od okamžiku, kdy pocítíte první potřebu.

Nejlepší odpověď
Pájo

Vždycky jen do doby, kdy to svěrač (s)pustí…

Další odpovědi
fcoop

No – jedna,dvě otázky tohoto typu a čas běží tak rychle,že je záchod v nedohlednu.

autacek

To je různý, klidně i půl dne, jde o to jestli je ještě něco na cestě :D

Na druhou stranu někdy to může být tak rychlé, že člověk sotva stačí stáhnout kalhoty.

S údivem jsem vysledoval, že čím jsou dveře od záchoda blíž, tím je tlak na svěrač větší…

iceT

Asi jak u koho,a u mě podle toho jak daleko je wc.Ovšem nesmí to být hnačka.

zjentek

Od okamžiku, kdy pocítíme první potřebu až do chvíle, než se posereme ,)

marci1

Nejlépe do té doby, než se konečně objeví vytoužené WC ! 🙂