Pavel1212

Jak dlouho se čeká ve frontě na korunovační klenoty?

Byli jste se někdy na ně podívat? A jak dlouho jste stáli ve frontě? Zajímá mě to z důvodu, že do Prahy přijedu okolo 10:30, takže na místě bych mohl být okolo 11:30 hod. Myslíte, že se tam dostanu ještě ten den? 🙂 Díky za info!

Nejlepší odpověď
cochee

Přečti si http://www.no­vinky.cz/doma­ci/301051-na-korunovacni-klenoty-si-pockate-hrad-predpoklada-mnohahodinove-fronty.html a taky „hradní“ informační stránky, adresa je v tom článku.

Další odpovědi
anonym

Odhadujou to na 4 – 5 hodin a otevřeno je od 9°° – 18°° hodin.

briliant

Kdysi jsem čekal celé dopoledne (asi 6. hodin), za podívání to ale stálo.