dust8

Jak dlouho průměrně trvá vrácení peněz na účet při navrácení zboží v zákonné 14 denní lhůtě na Alza.cz?

Odpovědi
anonym

Ahoj dust8, Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, vrátí mu Alza bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, všechny peněžní prostředky, které od něho na základě smlouvy přijal, stejným způsobem. Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, Alza však není povinna vrátit přijaté peněžní prostředky spotřebiteli dříve, než jí spotřebitel zboží předá nebo prokáže, že zboží Alze odeslal.