dust8

Jak dlouho průměrně trvá, než člověk porazí covid? Musí se co nejvíc pít teplé nápoje a ležet v posteli?

Tady píšou od infa nakaženého, že to bylo osm dní horeček, bolestí a nechutenství.

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/koronavi­rus/clanek/osm-dni-horecek-bolesti-a-nechutenstvi-reporter-novinek-popsal-prubeh-nemoci-covid-19-40317880

Nejlepší odpověď
Nandi

Tři až pět či šest týdnů
Posílám odkaz.

Edison-pokud nejste ochoten odpovědět na otázku,tak na ni neodpovídejte,lidé se chtějí zeptat třeba zde na této stránce a ne si to všechno zjistit na internetu.

Zdroj: https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/kazdy-treti-nakazeny-koronavirem-ma-suchy-kasel-aneb-jak-poznat-priznaky-92272

Další odpovědi
Edison

Myslím, že zdrojů je na netu až dost. Od toho, že o ňom ani nevíš až po smrt.

Edison

Taky raději chodíte ke kováříčkovi než ke kováři, žejo… Názory zdejších uživatelů a fakta jsou dvě různé věci, chápete? A nakonec stejně odpovíte nesmyslem a dáte odkaz na bulvár. Co s takovou odpovědí? To ta moje má teda mnohem větší hodnotu.