jirka F

Jak dlouho přibližně sedíte u počítače?

Já většinou tak 3–4 hod

pokud není vaší náplní práce.

Nejlepší odpověď
quentos

To je různý, někdy skoro celej den, někdy ho ani nezapnu.

Další odpovědi
Emefej

Jak kdy. Někdy to měsíc nezapnu, někdy u toho dřepím i 5 hodin denně. Když jsem měl nohu v sádře, bylo to i 12 hodin.

zjentek

365/7/16! Osm spím…

Drap

Právě teď asi tak desátou minutu.

Hufnágl

Mimo zahrádkářskou sezónu, tak i 8 – 10 hodin denně i v noci, kdy se mi dobře doplňuje do mého webu.

led

Ako kedy. Ak mám myšlienku, čas nehrá rolu. Ale na druhej strane, toho digitálneho diabla bez problémov odložím bokom v záujme života v prírode.

paul1

Do důchodu jsem u něho seděl 8–9 hod s malými přestávkami, bylo to moje zaměstnání. To mne ale někdy opravdu bolelo pozadí a byl jsem z toho celý rozlámaný. Teď v důchodu podle mne málo, podle manželky moc, ale v průměru je to tak 4 hod denně.

Emefej

zjentek > máš to blbě, letos je přestupný rok.

Edison

Ne nutně, pokud jeden den vynechá přeci… 😁

zjentek

Jo no… na šmigrusta mě hodily do bazénu a pak jsem se zbytek dne sušil tak to jsem tady nebyl