Lgee

Jak dlouho přežije člověk v pákistánském vězení?

původně – v Pákistánem vězení?

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na tom, zda jde o muže či ženu. Ženy mají mírnější podmínky.

Je to samozřejmě individuální. Záleží na tom, mezi koho se dotyčný dostane, jaké je jeho provinění, zdravotní stav atd.

„Jedinou možností, jak přežít v relativním klidu, je dostatek peněz“.
https://www.ex­pres.cz/tereza-h-drogy-pakistan-heroin-vezeni-d87-/zpravy.aspx?c=A180131­_155054_dx-zpravy_neos

Zřejmě to uplácení funguje tak, jak je vidět v některých filmech.

Další odpovědi
Drap

Délka je u každého jiná. Někdo dva dny, někdo léta. Jedno však mají společné. Pokud nejsou propuštěni, tak všichni přežijí až do smrti.

Kryšpín

Záleží jaké má konto neb bohatého taťuldu a spol.

marci1

Jak kdo, někdo má spíš starost, že tam přibere na váze-viz českou občanku, která převážela drogy a po svém vzetí do vazby prohlásila, že se bojí, že přibere, poněvadž bude muset jíst chleba. Její tělo je zřejmě pracovní nástroj. 🙂

zjentek

Jak dlouho bude chtít. Pro přežití je někdy dobrý vyhubit škůdce, predátory.

Pákistán jsem navštívil a osobně mně Pákistánci vadí méně, než určité etnické skupiny v mé vlasti, se státní příslušností k mé vlasti, s občanstvím mé vlasti a s možností a vysokou pravděpodobností pobytu v kriminálech mé vlasti! Podotýkám, že NEJSEM rasista, ale jeden kriminál bych s touto pakáží sdílet nedokázal a to si nemyslím, že bych dlouho nepřežil. ;)