zjentek

Jak dlouho podle vás mimozemšťané plánovali tohle počasí?

Celkové dění na Zemi v souvislostech s počasím.

Odpovědi
Daidal

Za vším stojí lidi. Za tím dobrým i tím špatným. Nemusíme za tím hledat někoho jiného a svádět to na ně. ;)

led

Prepáčte, moji priatelia z budúcnosti, vesmírní pátrači, ktorí plánovali svoj prílet pôvodne plánovali na koniec júna 2021, ma informovali že musia posunúť svoje pristátie na 8.cervence tohto roku, práve z dôvodu zlého počasia zavineného bujačím tancom akéhosi medzihviezdneho piráta aliendrona. Ja známy tým, že jde přes spáleniště, přes krvavé řeky a když máva svým ostnatým chvostem bortí celá města. Určite ste ho na záberoch z oblasti „českého tornáda“ videli. Počula som, že on sa rozhoduje živeľne neplánovite. čím okrem tých škôd, čo po sebe na Morave zanechal, muselo byť posunuté aj pristátie mierotvornej a záchrannej skupiny bakteriológov a virológov z rôznych kútov Vesmíru na boj proti aliendronovému dychu šíriacemu nákazu covid.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Hmm, tak dík za úpravu. Nyní už otázka nekoresponduje s podotázkou. Díky za zásah vyšší moci – vlastně celá ta otázka o ničem jiném není.

Budu se za vás modlit. (;

zjentek

Hodilo by se spíše do anketní otázky, ale… Budiž.

zjentek

A také nezapomínejme, že NIKDY není pozdě začít odříkávat>>>https:­//youtu.be/S-jT-0jTWuY?t=445