hippeace

jak dlouho pečete vlastnoručně dělanou pizzu a na kolik?

chci vaší radu ne radu internetu :)

Nejlepší odpověď
miky1999

Moje máma řikala , že to peče na 210° deset minut

Další odpovědi
ondra07

Peče se to obvykle na těch 200°C a záleží na těstě, za jak dlouho se Vám upeče, poprvé byste to měl asi hlídat, ale bude to kolem těch 15 min.
Mělo by to být zřejmě křupavé.. :)

WeeBear

Děláme domácí pizzu z kynutého těsta, 180°C (plynová trouba), okolo 15min., poté troubu vypnu a nechám v teple podle potřeby dojít.

iceT

Pizzu dělám jen z listového těsta,takže to není úplně pravá pizza,ale doma nám moc chutná.
Peču ji okolo 15\20 minut,ale obecně záleží na tom,jak moc mám tu svou plynovou mrchu vyhřátou.