vita

Jak dlouho odeznivaji leky??

Zdravim,od utery jsem mel anginu,lekař mi ve středu napsal antibiotika Augmentin,ktere jsem po 2 dnech vysadil,protože mam prujem a šilenou motolici hlavy.Ma nekdo zkusenosti s temito leky?? A jak dlouho po vysazeni budou trvat obtiže ktere popisuji.Děkuji.
Doplňuji:
A ješte dotaz,poradi mi někdo antidepresivum??Trpim častejsimi stresi pred praci a cestovanim,dekuji.

Nejlepší odpověď
anonym

vysazení antibiotik a depresiva bych řešil jedině s lékařem, jste hazardér. Běžte k lékaři a řekněte mu ty zde popsané problémy, věřte, že najdete shodu. Vlastní zkušenost.
Doplňuji:
K odeznění léků, přečíst si vždy v krabičce letáček, kde je plno informací, každý lék je jiný.

Další odpovědi
Sůwa

Měl jsi prostě zadat do vyhledávače „augmentin“ a bylo by ti jasno, že s podobnými potížemi nejsi jediný:
http://search­.seznam.cz/?aq=&oq=­&sourceid=szn-HP&thru=&q=Au­gmentin
Předpokládám, že teď o svátcích bys musel jedině na pohotovost, ale vysazovat AB bez lékaře je hovadina. Taky máš příbalový leták.
Doporučovat antidepresiva tímto způsobem je další hovadina, od toho jsou lékaři, ale opět můžeš získat nějaké informace ve vyhledávačích. To už ale musíš sám…

anonym

já mám na to neurol, je to takový oblbovák, ale pokud řídíš, tak snad radši ne,abys neusnul, léky? odle toho které, ty moje po 12-ti hodinách, ale jsou i silnější driáky, těm se radši vyhni