zjentek

Jak dlouho normálním lidem potrvá, než u Miloše Zemana objeví jeho vlastnosti, o kterejch vím já cirka 15let?

..kategorie by měla napovědět, o jaký vlastnosti asi jde a méně bystří mohou zapátrat v denním tisku

Odpovědi
uccello

Já toho Zemana nějak nemusím. Mě stačí ta jeho řeč těla, natož názory. Spíše čekám na to, až se mezi kandidáty na prezidenta objeví nějací mladí lidé na úrovni a ne to panoptikum jako minule.

gecco

Koukej – podstatná část ´národa´ si jej přála míti prezidentem, byl demokraticky zvolen.
Dobře nám tak…
😉
Kašli na „normální lidi“ (ti jej, statisticky vzato, volili) a vezmi si příklad z rozumných lidí – prostě jej ignoruj.

ivzez

Myslím, že o nich vědí všichni,
ale je jim to jedno.

Pan prezident už baví i naše sousedy:
http://www.wel­t.de/politik/au­sland/article133973406­/Tschechiens-Praesident-irritiert-mit-Gossensprache.html
Doplňuji:

  • ––––––

U předchozího odkazu jsem zapomněla
poznamenat, že vede na německý web.

  • –––

Ještě jeden článek od německých sousedů (německy):
http://www.ta­gesschau.de/au­sland/faekalsprache-101.html

Zaujala mne diskuze pod článkem. Všichni diskutující (zatím 36 komentářů)
v ní stojí za Zemanem, důvod kritiky ze strany médií vidí v tom, že se slepě nepřizpůsobuje EU, a že jako jeden z mála nevystupuje proti Rusku …
Naopak oceňují „prvního vysoce postaveného politika“, který si troufá mluvit
jinak, než očekávají mainstreem a novináři, a který říká pravdu.

Odkaz na diskuzi (německy):
http://meta.ta­gesschau.de/id/91584­/tschechiens-praesident-schockiert-im-radiointerview