autacek

Jak dlouho nás budou masmédia ještě krmit proimigrantskou tématikou a nebude se smět napsat nic proti?

https://magazin­.aktualne.cz/o­tec-byl-muz-cinu-jeho-odkaz-siri-dobrovolnici-pomahajici-up/r~1af6f13e­900d11e8a4080cc47ab5f122/

Vždyť to už je znevážení toho, co její otec, v minulosti pro záchranu před Němci a nacismem, udělal.

Copak jde porovnávat pár tisíc zachráněných dětí neovlivněných vražednou náboženskou ideologií s miliony ilegálních imigrantů, statných mužů v nejlepším věku? O tom, že se do Evropy, ani při nejlepší vůli, celá Afrika nevejde, ani nemluvě.

Odpovědi
ivzez

Nemám pocit, že by Wintonova dcera znevažovala odkaz svého otce,
přijde mi, že chce totéž, co on → pomoci dětem ohroženým válkou.

Mc Merkurion

… dokuď nás všechny nezblbnou …

dubraro

To záleží, jaká masmédia si vyberete. Je už dost i takových, které zastávají opačná stanoviska.

xxx3

Tak zrovna česká média opravdu doslova přetékají „proimigrantskou tématikou“. To je pěkná ironie…Možná byste si mohl počíst v těch zahraničních, pokud toho jste schopen…