Jak dlouho myslíte, že by jste vydrželi zcela bez prostředků, kdyby vás vysadila helikoptéra do nitra Amazonské pralesa.

Rekneme, ze vas unesli velmi majetna organizace, ktere jste uskodil a chteji, aby jste trpel. Okoli celeho pralesa hlidaji vojaci, kteri vas na potkani okamzite zatknou a pak vas opet vysadi helikopterou zpet. Muzete i uvest jakym zpusobem by jste travili svoje dny a prezivali co nejdele. Treba vas napadne i zpusob jak se odtud dostat.

Odpovědi
cochee

Myslím, že tak dlouho, dokud by mě nenašel jaguár.