huxa

Jak dlouho můžu skladovat inkoustovou barvu do tiskáren?

Jesltiže je budu skladovat v pokojové teplotě, suchu a tmě, můžu si koupit kazety třeba na 2 roky dopředu? Nestane se s nimi nic, když je nebudu předtím otvírat?

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud kazety neodpáskuješ tak bez problémů. Je třeba mluvit o kazetách a ne o barvě. Ta je v lahvičkách.

Další odpovědi
briketka10

inkoustovou kazetu skladuj ve stejném prostředí jako tiskárnu,
během skladování musí být kazeta uložena štítkem s označením
barvy inkoustu směrem nahoru.

Děda Louda

Do skonání věků.

briketka10

cochee,

dobře informace jsem čerpala z netu,
sama inkoustovou tiskárnu nemám ..

cochee

briketka10: druhá část souvětí, to je nesprávné zevšeobecnění na základě znalosti jednoho typu inkoustové kazety 🙂 jiný výrobce může mít štítek s označením inkoustu někde úplně jinde…