Jak dlouho může trvat testovaní 4GB ramky přes program Memtest, který mám na flashce? Nabootovat usb a nechat to jet.

Do Windows se momentalne nedostanu a nemam moznost diky jistym problemum nainstalovat system. Chtel bych, ale predtim zkontrolovat Ramku. Stahnul jsem si verzi flashku, ktera se nabootuje pres bios, kde ji nastavim.
http://www.mem­test.org/#dow­niso a konkretne Download – Auto-installer for USB Key (Win 9×/2k/xp/7) NEW!
Jsou to 4 soubory o celkove velikosti na flashce pouhych 224 kB. Nechal bych to pres noc, ale pokud by to netrvalo dele, nez 6 hodin tak to muzu nechat udelat i pres den az bude moznost. Vice budu pripadne smerovat do diskuze k otazce. Predem diky za odpovedi.

Nejlepší odpověď
gecco

MemTest RAMku (4 GB) otestuje za ´pár´ minut…
Problémem je, že i kdyby byla vadná, nemusí chybu odhalit – třeba proto, že RAMka není ´dostatečně´ zahřátá.
Takže MemTest po projetí RAMky poprvé prostě zahájí druhý cyklus (a po doběhnutí třetí…) – můžeš-li nechat testování běžet přes noc, bude to dostačující.
😉