Hakunamatata

Jak dlouho může jít doporučený dopis do Izraele?

Odpovědi
Reezo

záleží jestli ten dopis poletí letadlem, nebo pojede lodí. Myslím si, že by to mohlo trvat tak týden – neurčito 🙂

autacek

Pošta: Pošta je na trase Izrael – ČR doručena přibližně do deseti dnů.

Samotný fakt že je dopis doporučený v tom nehraje roli.

http://www.li­vingstone.cz/prak­ticke-informace/informace-o-zemich/asie/izrael/

Osobně se ale domnívám, že trochu složitější to může být pokud budeš posílat dopis na samosprávné území Palestiny, tam by se to ještě o nějakou dobu protáhlo.