ReHu

Jak dlouho může strašit v popředí jedna z nejzajímavějších otázek zde, o Živých mrtvých?

Je zaplacen třeba měsíc? Nebo se čeká na 50 uvědomělých odpovědí?

Nejlepší odpověď
Odpovědi.cz

Nechte se překvapit! … ale věříme, že změny se dočkáme ještě živí 😉

Další odpovědi
www

Už teď je tu dlouho a zcela zbytečně. 😁
Seriál hloupý, otázka podobná, ale to víš – reklama je holt reklama ať je jakákoliv 😁

anonym

Mě spíš těší, že s námi konečně sem tam diskutuje i admin.

gecco

Podle mne je zaplaceno tak na týden – přijdou ´všichni´ obvyklí uživatelé (pondělní, úterní, středeční…), většina na to klikne (už jenom proto, že takovou kráwowinu tady ještě neviděli), někteří odpoví, nekteří podiskutují…
Partner bude (u)spokojen množstvím kliknutí, možná i množstvím hledání daného seriálu (protože o takové kráwowině mnoho lidí taky ještě ani nic neslyšelo/nevi­dělo)…
Podle mého názoru je taková reklama kontraproduktivní:

  • neznalé ignoranty (třeba mne) ani náhodou nenapadne se na tu howězinu byť jen okem mrknout
  • znalí vědí a netrpělivě očekávají
  • nasírají se (někteří) stabilní uživatelé tohoto webu (odliv klientů příjem za „partnerskou otázku“ nevyváží)

_______
Někteří márkeťáci jsou, prostě – a s dovolením – blbci…!!!

briketka10

Buďte rádi, že tým Odpovědi.cz podal trestní
oznámení na neodbytného, spamujícího uživatele.
Já mu za to Děkuji

Doplňuji :
Rehu víš, jak souvisí můj příspěvek s otázkou ?
asi takto :

„Jediná hloupá otázka je ta nevyřčená.“
[neznámý autor]

Tým Odpovedi.cz

Kdo se pořád bude ptát na tu reklamu, tak
mě to prostě štve a je to. Já jsem ráda, že
zmizel nadobro ten hajzlík, který zneužíval
můj nick a snad se už nevrátí 😁

led

Hmm, je to spam, nie je to spam…
čítam odpovede, ano, nie,
je to porušenie pravidiel, alebo
nie je to porušenie pravidiel, ak to vložil admin…
(Provozovatel je oprávněn tyto podmínky kdykoliv změnit. Jakékoliv změny podmínek budou zveřejněny na této stránce a vstoupí v účinnost 30 dní po jejich zveřejnění.)
Takže,
netrápme sa nad tým ako dlho to tu bude,
ale skôr sa opýtajme, či takýto spôsob reklamy má budúcnosť, alebo nemá budúcnosť.
Svoj účel táto spozorovaná otázka splnila už teraz. Zvýšila pozornosť nielen na seba samu ale aj o predmet reklamy a tým sa zdvihol aj počet kliknutí a samotné hodnotenie.

anonym

Ať si tu straší do konce světa.

postcd

dokud na to budou lidé jako Vy klikat tak to bude pro inzerenta zajímavé, i když možná že to kupuje jen kvůli vysoké návštěvnosti webu, to pak bychom měli asi smůlu. (pokud neexistuje programovatelný plugin pro prohlížeč internetu, který bych nastavil tak aby tuto část internetové stránky ignoroval a při vykreslení stránky nezobrazoval partnerskou otázku. Třeba zde: https://addon­s.mozilla.org/en-us/firefox/ad­don/elemhidehel­per/

anonym

Asi do té doby,pokud se budou sypat korunky.
Pro Briketku:
Odpovídej adekvátně na otázky a necpi sem to,co sem nepatří a nemá s otázkou vůbec nic společného!

honza19hk

na takovýhle otázky záměrně odpovídat ani klikat nebudu.
Bud je tohle internetová poradna nebo nějakej bulvár.

Jamajka

The Walking Dead? No to mě podržte. Další poprask se přivalí na jaře 2016, co se 6.série Game of Thrones týče:).

briketka10

barbakane

😁 😁 😁

anonym

Jugar, je podle mne „živý-mrtvý“, protože člověk bez mozku nemůže existovat, ale v případě Jugara, se příroda smilovala!

ReHu

Briketko, jak tvá odpověď souvisí s otázkou?

gecco

Samba → ano, to je potěšitelné…
😉
Poslal jsem na info… dotaz a za cca dvě hodiny přišla odpověď…
___
Nicméně – ´rozumná´ komunikace Admina s reklamou ´maskovanou´ za otázku, doufám, nesouvisí…
Ale pokud ano (pokud je, např. Admin touto formou placen), přiznám se, že rozumný Admin pro mne ´přebíjí´ otravnou reklamu…
No – a pokud ne (doufám) – a reklama takto prezentovaná nemá s komunikativností (či odměnou) Admina co do činění – doufám, že tohle markeťáky přejde, dokud (parafrázuji odpověď Odpovědí) – jsme ještě živí…
😉