dust8

Jak dlouho musíte oklepávat, abyste pak neměli žádné zbytky moči v trenkách?

Nejlepší odpověď
Kepler

To prostě nejde. Jedna poučka říká: ať klepeš, jak klepeš, poslední kapka jde vždy do trenek. Zdůvodnění: onen orgán neumí smrkat jako nos.

Další odpovědi
quentos

Přesně jak říká Kepler. Tak jsem to vzdal a začal na tu poslední kapku používat toaleťák.

hapiky

Když se nedaří v přijatelné době pořádně oklepat, pak jsou na řadě pemprsky!

Kelt

Jsem rád, když nemám nic v trenkách před začátkem močení. Trenky se vyperou, ale daleko horší je, když se člověk nemůže vymočit.

Justin1

Neoklepávám, raději přiložím hajzlák (na mušle nechodím).

marci1

Sorry, že se do toho pletu, když neoklepávám, ale nechtě jsem zaslechla přátele z Anglie, kteří používají po oklepu toaletní papír. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.