dust8

Jak dlouho musí být jogurt v mrazáku, aby z něj byla zmrzlina?

Odpovědi
anonym

Dokud nezmrzne.

Franta_Intoš

Asi hodně dlouho, protože jen z jogurtu ti zmrzka nevznikne (teda myslím). Já bych zmrzlinu dělal z ovoce, mláka a jogurtu 50:50 (nebo jiný poměr, podle toho jak ji chceš hustou). A pak bych přidal cukr nebo med na dochucení.
Není to sice ozkoušený recept (teď mě napadl), ale určitě stojí za ozkoušení.
Jinak bych ji nechal v mrazáku alespoň 12 hodin, aby zmrzlo i mléko.

elkon

Je to nesmysl, jogurt není zmrzlina. Zmrzlina nemá s jogurtem nic společného. Snad jen to, že oboje je z mléka.

anonym

Přes noc to bylo fertig (hotové) :)

dudu

Tím že dáme jogurt do mrazáku nevznikne zmrzlina, nýbrž na kost zmrzlý jogurt a navíc znehodnocený. Kvalitní jogurt je přece živá symbiotická kultura, kterou mráz zničí!

RenatkaVicto

Tak náš mrazák je na –19 a za tři hoďky mrazení jogurtu je úplně top mrogurt:D

Zdroj: Ne