FlAsh_7

Jak dlouho mi bude trvat se naučit R? (Viz popisek)

Jak dlouho mi bude trvat se naučit R? Už zhruba 8 měsíců se ho 5 minut denně učím. Jsem ochotný čekat, vím co mám dělat. Jenom mě zajímá, jak dlouho ještě budu muset ve svém snažení vytrvat. Klidně ohledně témata napište i nějaké rady a tipy.

(viz. popisek)
.
Opět opakujii, že za viz se nedělá tečka. Je to rozkazovací způsob slovesa vidět, nikoliv zkratka.

Děkuji za pochopení. .

Nejlepší odpověď
annas

Kolik je vám roků? Čím jste starší, tím je to horší. Chodíte k logopedovi? Nebo se učíte sám? Postupujete správně?

Ne každému se to podaří. Chce to vytrvalost – ta přece přináší nejen růže.

Nevím, jak cvičíte výslovnosti, proto vkládám návod. Dovíte se i zkušenosti jak jsou na tom někteří jedinci s nácvikem,. Třeba vám informace pomohou.

http://logope­die.unas.cz/?tex­t=17-hlaska-r-1-cast-tr