Neonka

Jak dlouho mám nechat kynout těsto na drobné houstičky ?

Nejlepší odpověď
anonym

Vykynute testo,poznas tehdy kdyz prstem udelas dulek a dulek se vrati do puvodniho stavu.To je nejdnodusi zpusob,jak poznat vykynuti testa.

Další odpovědi
rybíz

Na teplém místě, aby byly asi tak dvojnásobně velké. Chce to vyzkoušet, nedá se na to jednoznačně odpovědět, když to nevidíme.

hanulka11

Pokud jsou suroviny před zadělávání těsta všechny v teple/mají stejnou teplotu/.Těsto kyne rychle .Ale nespěchejte na něj. Jen pak se s ním dobře pracuje a dobře se válí. Já když těsto zvětší svůj objem tak ho ještě jednou převálím a nechám ještě tak 1/2h. Pak se mohu spolehnout, že to budou opravdu tvary jaké požaduji.

http://img.na­dapenny.com/t20/110­15/nadap110957183­590232.jpg