Pavlínka.K

Jak dlouho mám na Aukru čekat, až mi prodávající pošle mnou zaplacené zboží ? Po jaké době mohu dát negativ. hodnocení ?

Vyhrála jsem aukci – mikinu, zaplatila prodávající na její účet, ona mi platbu potvrdila, ale balíček už měsíc urguji, co dál ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

měla bys kontaktovat" Aukro" a sdělit jim problém ,který nastal…může se však stát, že ani Aukro nebude mít úspěch ,/dotyčná nemusí reagovat/s tím aby dotyčná ti zboží zaslala

i takový lidé jsou…bohužel…

Další odpovědi
terry

Měsíc je už dlouhá doba. Co prodávající? Reaguje na dotaz, kde zboží je?

MacChill

Napiš prodávajícímu, potom napiš na samotné Aukro, negativní hodnocení se neboj udělit kdykoli nejseš s čímkoli ze strany prodávajícího spokojená…

venkovan

I věčně.

teracora

Na Aukru obchoduji už několik let a to pod stejným nickem jako tady. Mám zkušennosti jak s bezva prodejci, tak s lidmi co se za prodejce jen vydávali a už to dlouho řeší jak Policie, tak naše soudnictví.
Negativ si opravdu nechávám ale až na konec všeho, co na prodejce zkusím…
Napřed, pokud prodejce nereaguje, bych kontaktovala AT (aukro-tým), a popsala bych jim svůj problém. Oni budou prodejce kontaktovat a většinou to zabere ;)
Přeji hodně štěstí !!!

Zdroj: http://aukro.cz/con­tact/contact.php