JeRRyi88

Jak dlouho mám čekat ?

Dobrý den.
Dnes jsem dal úspěšně závěrečné zkoušky skupiny B.
A byl mi přidelen dotazník a potvrzeni od doktorky co sem dával na začátku.
Za jakou dobu mohu jít s temi papiry, fotkou a poplatkem na městský úřad mého okresu ? Mohu tam jít teď ve středu nebo až další pondělí ?

Odpovědi
Drap

Můžeš klidně jít ve středu. Pokud jsi ještě neodevzdal fotografie, tak to stejně bude nějaký čas trvat

gecco

A proč ses, šmarjápano, nezeptal tam, kde´s řidičák dělal???
:-O
Lhůta na výrobu ŘP je 20 dnů (technologická lhůta), úřad na to má – tuším, 30 dnů.
___
Ve středu si tam zajdi, zjisti si telefonné číslo a dál se ptej přímo tam telefénem.
A nebo požádej úřednici o avizo SMS.