kočíčí

Jak dlouho má kočka kojit

Zdravím všechny zde,prosím jak dlouho má kočka kojit? naše miminka mají dnes 4týdny,snažím se je přikrmovat,ale oni stále sají od maminky a odmítají moji tatru.díky

Nejlepší odpověď
Anmara

záleží na tom, kolik má kočka mléka… vy máte zřejmě tu lepší variantu, kdy kočka produkuje mléka dost (pokud by tomu tak nebylo, tak by koťátka „šla“ po příkrmu). Naše kočka dávala „cucnout“ i půlročním potomkům, když měla nakrmené ty měsíční :o)

Další odpovědi
Miroslavst

Záleží na potřebách koťat, vůli kočky-maminky a dostatku mléka.
Náš Kryšpín, přestože mu jsou už dva roky občas ležípod kočkou-mámou a saje, přestože už nemá co.
Takže to nech na nich, oni si poradí. Pokud je budeš přikrmovat, nevadí. Ale všeho s mírou. Pokud nechtějí, nenuť je.
A doufám, že jsem neperlil, ale odpověď pomohla.