Jak dlouho jste vydrzeli bez jidla?

Ja 8 dni. Co vy?

Nejlepší odpověď
cynique

Zaplaťpambu zatím na jídlo mám.

Další odpovědi
Kepler

Pár měsíců, nevím přesně. Ale to jsem byl na kapačkách. Jinak nevydržím ani den.

KatkatkaW

Pět. Už anorexii nemám.

dubraro

Asi tři týdny. A nebylo to nic platné.

Lurius

Asi 3 dny, když jsem se poprvé zamiloval do jedné tanečnice na soustředění, poté co jsme strávili noc na našem pokoji, úplně jsem ztratil chuť k jídlu :D

marci1

Jeden den. Jinak běžně 7–8 hodin, když spím. 🙂

zjentek

Pokud se nepočítá rajčatová šťáva s chilli, piva, 4 druhy destilátů, různá vína a brambůrky, tak čtyry dni v kuse.

gagaga

pul hodiny