yuko

Jak dlouho jste nosili sve prvni originalni dziny?

Nejlepší odpověď
Kepler

Několik let, nepamatuju si to přesně. Prakticky až do roztrhání.

Další odpovědi
zjentek

Až do roztrhání těla!

tatanka

Jako všichni ostatní do roztrhání, potom kraťasy a v mém případě klobouk. Následovaly brigády a koupě nových i když nové to nebylo to pravé kafe. Takže kolikrát písek a trochu odřít.

nyjono

Správně. Do roztrhání.
Ale min 5 let to bylo.

peterd108

To si nepamatuji.. Asi jsem je měl když jsem byl ještě kojenec.

yuko

To bude ta spravna odpoved, az do roztrhani 🙂

yuko

Retro – Džíny – http://www.you­tube.com/watch?v=E68Ka­ImsDgs