DaiWoman

Jak dlouho jste na tomto serveru?

Nejlepší odpověď
www

Stačí se podívat do profilů jednotlivých účastníků a uvidíš to sama 🙂

Další odpovědi
ten který je

Najed si na profil uživatele a tam to snadno zjistíš.:-)

anonym

Od unora letosniho roku . -iv-

Deli

Najdeš to v profilech.

anonym

10/2009

RQLM

narozdíl od ostatních ti to povím přímo: 215 dnů

aramah

Dost dlouho
4.2010

dědapetr

Tady je pár odpovědí:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-dlouho-chodite-na-odpovedi-cz

Drap

Už dost dlouho.

anonym

Naše milá tazatelko, i ve tvých 11 letech a po měsíci zdejšího působení, by ses už konečně měla naučit respektovat místní pravidla. Znovu pokládat už mnohokrát opakovanou otázku je přinejmenším dětinské, ne-li nepoučitelně neukázněné.
Buď ráda, že ti to dědapetr napsal ještě hódně shovívavě. Chceš-li se zapojovat na seriózních webech, pokus se také chovat trochu dospěleji!

Bublinnka

únor 2011

baghira

Zaregistrovaný od března (Den D :)) ), aktivní zhruba od července.

mosoj

Na světě se potloukám déle !!!