Jak dlouho jste čekali na řidičský průkaz?

Zítra chci zkusit své štěstí, myslíte, že je to po týdnu reálný?

Nejlepší odpověď
kapka

Já čekala na řidičák 18 let. Ale jestli myslíte vystavení řidičského průkazu na magistrátu, tak tam to trvá cca 2 týdny. Je dobré dát jim telefonní číslo a oni pošlou sms, když je hotový.

Další odpovědi
hanulka11

to je asi brzo mají na to až 3 týdny

no ale za to nic nedáš, když se zeptáš

panenka

já ho dostala za 14 dní

venkovan

Nepospíchej – ještě týden si užij svobody. Potom už budeš jen otrokem automobilového průmyslu.

Já...

Já 2 měsíce od zkoušek. Čekalo se na mé 15 narozky…
Na auto podobné, ale o 3 roky později…

brunette

do 3 pracovních týdnů.Samozřejmě si můžeš připlatit a mít ho do týdne.