Avatar uživatele
krftwrk

Jak dlouho jste byli nejdele vzhuru ?

Ja asi 30 hod (bez kofeinu) protoze jsem musel neco delat na pocitaci…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3612 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
petra15

14 hodin, a déle uz nikdy nebudu – prísahám (na elektrárnu) xD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

taková otázka už tu byla, takže viz mou tehdejší odpověď, zatím jsem to nepřekonal (a doufám, že nebudu muset) http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-dlouho-jste-vydrzeli-bez-spanku-nejdele

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Několik dnů – cca 5–7…
😉
Na výšce běžně 2 dny (hrávali jsme ´čtyřiadvaceti­hodinovku´ v mariáši, k tomu škola…), na vojně to někdy bývalo dýl.
Když je člověk ´mladej´…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

50 hodin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Necelé tři dny a potom jsem usnul i s báglem na zádech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
4154

Nechce se me to pocitat…
Vstaval jsem nekdy kolem 9:00 v patek a sel spat v pondeli v cca 1:00… nemusim rikat ze druhy den jsem spal asi 20 hodin. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

Za mlada jsme vydrželi i těch 72 hodin.....dnes už po večerníčku spím jak miminko )))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Vím , že jsem četl nějakou knížku, kde byla skupinka lidí, co zkoušeli 100 hodin nespat. Nevím, jaký je rekord.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Akzeret

Skoro přesně před rokem od rána v pátek (vstávám kolem půl sedmé) do cca 20. hodiny večerní v sobotu. Čekali jsme, co bude u nás dělat rozvodněná řeka – ve 4 ráno jsme se začali evakuovat a v sobotu večer s vědomím, že nám plavou už minimálně zbylé věci ve sklepě, vyčerpaní usínali..
Takže cirka 37–38 hodin.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

mowla, aj keď to znie neuveriteľné, som náchylná vám veriť. Adrenalín pôsobí hrozne :)
Môj „rekord“ bol totiž od piatka ráno do noci z utorka na stredu. Čo dodnes nepochopím, že som ani necítila potrebu spať, okrem pitia (nealko) ani jesť. Ale po skončení som si trochu „zdriemla“ (až 12 hodín) a čo to zobla…
zdôvodnenie som písala tu http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-dlouho-jste-vydrzeli-bez-spanku-nejdele

před 3612 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jo jo, je to tak…
😉
´Nejhorší´ je chvíle, kdy adrenalin ´právě´ odezněl – člověk je jak pytlem praštěný a usnul by i vstoje na jedoucím kombajnu…

před 3612 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek