Dotazník

Jak dlouho hoří vonná tyčinka?

Tuhle jsem si jednu zapálil (moji první) a během hodiny byla celá pryč. Není to trochu málo?
Doplňuji:
V reakci na Drapa:

Jistě jsem nečekal, že bude hořet celý den, ale měl jsem za to, že vydrží třeba dvě tři hodiny… Že si bude pomalu doutnat, třeba jako frantšek. Ale tahle to vzala celkem hopem. Možná mám jen nekvalitní kousek – je z Polska.

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na tom, jaká je, jak je silná a jak dlouhá. Každá hoří jinak dlouho. A myslím že hodina je dost, nebo jsi myslel, že bude hořet 24 hodin ?

Další odpovědi
briketka10

některé např. z Batavie a jiných Indických
kvalitnějšich obchůdků pálí delší dobu a
voní i příjemně to se týká i olejů do lamp :)

RyuzakiKate

Zřejmě máš absolutní brak… Kupuj jen ověření výrobky, jak už psala briketka10, tak z Batavie určitě, japonské, čínské, indické a nepálské jsou podle mě ty nejlepší :)

Šárina13

Já mám různé druhy a voní pěkně a podstatně dýl, asi si pořiďte kvalitnější :) Musíte to brát čím vyšší cena, tím lepší věc…aspoň většinou to platí.