Lgee

Jak dlouho existují spam filtry?

Kdy býk vyvinut úplně první spam filtr na světě?

PS: no ale třeba na Facebooku se dalo ještě v roce 2012 spamovat celkem brutálně.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

vice než 5 let

a to, že na některých službách se dalo spamovat úspěšně ještě nedávno rozhodně nijak nevyvrací to, že třeba v oblasti emailové korespondence vyspělé a učící se spam filtry existovaly už dávno předtím. Evoluce antispamu u nějaké konkrétní služby samozřejmě mohla být pomalejší než u emailových klientů.

Dochy

vice než 5 let

O pár dní méně než spamy. A první spam přišel na světlo světa někdy v osmdesátých letech. V každém případě, když jsem se k internetu dostal já, antispamové zbraně už existovaly. To byla devadesátá léta…

A čti si to po sobě než to pošleš…

Oprava první SPAM (elektronický) už v sedmdesátých letech, jinak historie je ještě delší…